האנשים שמאחורי הפרויקט

מיריק שניר

מיריק שניר סופרת ילדים מהמוכרות ומוערכות בישראל. ספרה הראשון יצא לאור ב - 1982. מאז פורסמו למעלה מ 90 ספרים, כולם כותרים חיים ומבוקשים. ספרי מיריק שניר, מסייעים לילדים הרוכשים קריאה וכתיבה בעברית, בארץ ובחו"ל, לא רק להבין את הנקרא, אלא גם לאהוב אותו. הספרים נמצאים ברוב הבתים, בתי-הספר, המעונות והגנים, בחינוך הרגיל כמו גם בחינוך המיוחד לסוגיו, ומלמדים אתם בהנאה ובהצלחה רבה את מיומנויות השפה.
 
מיריק שניר מרצה בנושאי חינוך מגוונים ורואה שליחות בהשמעת דבר הילדים באוזני; הורים, מורים ואנשי חינוך בדרגים ותפקידים שונים. בהרצאותיה משולבים; סיפורים מומחזים, מובאות מן המקורות ואמירות של ילדים. מיריק שניר מאמינה בכל לבה, ששפה בונה קשר. שיאו של קשר בין-אישי היא האהבה. היפוכו של קשר הוא אי- קשר, אלם, ממנו נובעת האלימות. תקשורת לקויה ודלה בילדות הרכה, עלולה לקבל בהמשך ביטויים אלימים, בעוד ששפה  עשירה וילדות בונת אמון, יעצימו ויגבירו בעולם, את אהבת האדם.

סוניה שכל

סוניה שכל האמנית ברוכת הכשרון, הצטרפה אל מיריק לפני כשמונה שנים. סוניה יצרה ללא לאות - בחופש, בעומק ובדמיון בלתי נדלים. אישיותה הייחודית השפיעה רבות על המיזם. תהליך הבחירה מתוך שפע החלופות שאיירה והצירוף לטקסט המקראי איתגרו וריגשו אותנו. התקדמנו במסע רב השראה ומתיש, עקב בצד אגודל, זהירים ומודעים לגודל המעשה.

מן הצעד הראשון חברו אל מיריק אמה רחל סגל רבינוביץ, מורה ואשת אשכולות ואביה שמואליק רבינוביץ, איש בעל בינת לב עמוקה. שניהם ליוו את התהליך הארוך והפתלתל והיוו מקור תמיכה בלתי נדלה.


רותי קנטור וצוות הסטודיו שלה עבדו איתנו במשך כמה שנים. התרגשו וחלמו איתנו, העניקו לנו ליווי מקצועי והציעו פתרונות: אורייניים, אמנותיים, טיפוגרפיים ועיצוביים.

יעל בירן, אחותה של מיריק, העוסקת שנים רבות בהוראה בזרם החינוך המעורב, חילוני ודתי, חברה אלינו בשנים האחרונות והיוותה חוליה חשובה בגיבוש התכנים והעיצוב הסופי של הספר.

אלֵיאור שניר, בתה של מיריק, עיצבה בחן ובתבונה את המילים המיוחדות, שאפשר ל"קרוא" אותן גם מבלי לדעת לקרוא.

רודי למפרכט, אספן אמנות משוויץ – תמך בנו בשלב הארוך של הפיתוח והעניק לנו מרחב לחלום.

ישראל שניר, בן זוגה של מיריק, תמך במיזם בכל שלב ובכל דרך ובזכותו התאפשרה השלמתו.

קרן עמרם מ"הוצאת נוצה" עזרה רבות בשלב העיצוב הסופי ובהכנות לדפוס: ביצירתיות, במיומנות ובסבלנות.

באורח פלא או בסייעתא דשמייא חברו אלינו זוג אנשים נפלאים: אליזבט ודימה שניידר, המתגוררים בסין, אשר עשו איתנו את כברת הדרך האחרונה - את המעבר מחזון מעוצב על צג המחשב לספר מודפס.

במהלך המסע הארוך ורב החתחתים, אשר את עיקוליו הקשים ואת שיאיו הנשגבים לא ניתן לפרוש כאן, נועצנו ברבים, חילוניים ודתיים. למשובים שליקטנו היה ערך רב ואנו מודים עליהם. בכל שלב הרגשנו, הצוות ואני, שעבודתנו נחוצה ורצויה ורבים מצפים להשלמתה.


מהדורת זהב (מהדורה מוגבלת)

מהדורת זהב - סיפור הבריאה

תיאור:
» מהדורה מוגבלת (365 ראשונים).
» ספר עגול ומהודר באריזת זהב.
» חתומה על ידי מיריק שניר וסוניה שכל.
» ספר עגול ומהודר באריזת כסף
» 176 דפים כפולים של אמנות במיטבה
» סיפור הבריאה המקראי מובא כלשונו
» חלונות מפתיעים למגוון פעילויות
» עיצוב טקסט ומילים יחודי

מחיר: ₪520
המחיר כולל 20 ש"ח משלוח

מהדורת כסף

מהדורת כסף - סיפור הבריאה

תיאור:
» ספר עגול ומהודר באריזת כסף
» 176 דפים כפולים של אמנות במיטבה
» סיפור הבריאה המקראי מובא כלשונו
» חלונות מפתיעים למגוון פעילויות
» עיצוב טקסט ומילים יחודי

לכל המתעניינים:
מהדורה ראשונה של "בראשית ברא" אזלה.
נותרו כמה עשרות ספרים ממהדורת הכסף, ללא הקופסה המהודרת. עלות כל ספר 200 ש"ח + 20 משלוח בדואר.
להזמנות, לשאלות, התקשרו: מיריק שניר 0523252340 או כתבו לאי-מייל miriksnir@gmail.com

(הרשמה לעדכון על מהדורות נוספות)


מחיר: ₪220
המחיר כולל 20 ש"ח משלוח